Instagram Resimleri Beğenemiyorum?

instagram Resimleri Beğenemiyorum?

Sürekli olarak güncellenmeye devam ederek geliştiricilerden destek alan ve kullanım kolaylığı, paylaşım yapma rahatlığı ile sosyal medyanın en çok kullanılan platformu olan Instagram’da ziyaretçilerin bazıları İnstagram resimleri beğenemiyorum sorunu ile karşılaşılabiliyor. Son zamanlarda pek çok kişinin şikâyetçi olduğu bu durum kullanıcılardan kaynaklı bir sorun olmamakta ve bu sorunla karşılaşan kişilerin sahip olduğu Instagram uygulamasının güncelliği ya da hesaplarının aynı şekilde korunduğu yönünde olumsuz bir fikre sahip olmaması gerekmektedir. İnstagram resimleri beğenemiyorum sorununun ortaya çıkmasının temel sebebi Instagram’ın uygulamayı korumaya yönelik önlemleridir. Kullanıcı sayısının artması nedeniyle spam etkinlikleri karşısında Instagram bir kodla çok sayıda işlemi arka arkaya yapmaya kalkan kullanıcıları engellemektedir.

Resim Beğenememe Sorunu Nasıl Yaşanıyor?

Instagram tarafından belirlenmiş olan kurallar doğrultusunda resim beğenememe sorununun ortaya çıkışı kişinin 24 ile 48 saat arasındaki bir sürede hiçbir resmi ya da videoyu beğenememesi ile gerçekleşmektedir. Instagram içerisinde herhangi bir şekilde aksiyon almanın önüne geçen bu kural sonrasında paylaşım yapılmamakta, hikâye gönderileri oluşturulamamaktadır. 24 ile 48 saatlik sürenin sonunda ise daha önce uygulamanın kullanıldığı gibi kullanılması mümkün olabilecektir. Instagram aktivitelerinin artırılmasını sağlamak amacıyla instagram takipçi satın al yolları denenebilir. Bunun yerine hızlı bir şekilde çok sayıda fotoğrafın beğenilmesi, çok sayıda hesaba fotoğraf gönderilmesi, hesapların takip edilmesi, çok sayıda hashtag kullanılması yollarını tercih etmeden ilerlemek gerekir.

Instagram Uygulamayı Korumaya Devam Edecek!

Instagram için yeni olmayan getirilmiş olan bu kurallar aslında yaklaşık bir seneden beri kullanılan bir sistemdi. Ancak kullanıcıların çok daha ağır şartlar karşısında engellemeye maruz kalması ve engelleme sürelerinin de 24 saat ile sınırlandırıldığı için kısa sürede sona ermesi pek çok kişinin instagram beğeni yaparken çok hızlı bir şekilde aynı anda arka arkaya işlem yapmasına sebep oluyordu. Ancak Instagram uygulama içindeki etkinliklerin güvenli bir şekilde kontrol edilmesini sağlamak amacıyla 48 saate kadar giden ve hatta bunu geçebilen engellemeleri de ortaya çıkarabiliyor. Hesapların engellenmesinin en büyük dezavantajı ise kullanıcıların aktif olmadığı dönemde hesaplarında takipçi kaybına uğraması olacaktır.

  yükleniyor

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Kredi kartı ile alışveriş, taksit gibi imkanlardan yararlanmak için hemen aramıza katılın!

Hemen Hesap Oluştur!